FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

17-latek skrytykował genderyzm. Został wydalony ze szkoły


Szkockiego ucznia wyrzucono z klasy, ponieważ stwierdził, że istnieją tylko dwie płcie. Wyrzucono go także ze szkoły. Jak twierdzi pomagający mu bloger „I,Hypocrite”, podobno konsultowano się w tej sprawie z osobami na wysokim szczeblu.


foto ilustracyjne


Bloger udzielił informacji, iż ucznia wyrzucono ze szkoły za nagranie jego nauczyciela. Murray, wydalony uczeń stwierdził, że odbywały się narady z osobami na wyższym szczeblu w jego sprawie. Doszli do wniosku, że kontynuacja edukacji Murraya w szkole jest niewskazana. Poinformowano go także, iż jest bez szans na powrót.

Nastolatek powiedział, że wciąż dochodzi do siebie po takiej decyzji. Zbierał pieniądze, aby pokryć koszty swojej działalności edukacyjnej na portalu Go Fund Me. Zamknięto jednak jego konto. Jako oficjalny powód podano naruszenie warunków funkcjonowania strony.

Uczeń stwierdził w czerwcu podczas lekcji, że istnieją jedynie 2 płcie. Nauczyciel odpowiedział na to, że jest to pogląd wykluczający, niezgodny również z prowadzoną polityką szkoły. Uczeń rozmowę nagrał. Ukazała się ona w mediach społecznościowych, co w konsekwencji wywołało wiele kontrowersji wykraczających poza Szkocję.

źródłó: www.pch24.pl

« PREV
NEXT »

Popularne