Zwyrodnialec przejechał leżącego na drodze, żywego psa. Zrobił to z premedytacją, a całe zdarzenie nagrywał i komentował - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 3 czerwca 2019

Zwyrodnialec przejechał leżącego na drodze, żywego psa. Zrobił to z premedytacją, a całe zdarzenie nagrywał i komentowałZ premedytacją przejechał po leżącym na drodze, żywym psie. Całe zdarzenie nagrywał i komentował. Zwyrodnialec jest już zatrzymany.


foto: Facebook

Do niewyobrażalnego bestialstwa doszło w Sycowie. Kierowca busa przejechał po leżącym na drodze, żywym psie. Całe zdarzenie sfilmował i nagranie umieścił w sieci. Bardzo szybko ustalono personalia zwyrodnialca. Pomogli internauci, którzy zidentyfikowali go na nagraniu, zamieszczonym przez samego sprawcę w internecie. Twarz bestii widać bowiem w bocznym lusterku busa. To 22-letni Rafał B. z Nowego Dworu pod Sycowem. Grożą mu 3 lata więzienia i 100 tysięcy złotych grzywny. 


Pies leżał na drodze. Być może został wcześniej potrącony przez inny samochód lub był stary. Nie uciekał przed nadjeżdżającym pojazdem. Kierowca prowadzący busa, nagrywa filmik. Całe zdarzenie komentuje. Woła do leżącego na drodze psa: „Stary, k..., podnoś się!". Następnie najeżdża na niego, przejeżdża po nim w połowie jego ciała. Pies wyje z bólu. Ogromnie cierpi. Zwyrodnialec nagrywa moment, gdy stoi na jego ciele jednym kołem. Następnie mówi: „Co ci, k..., co ci? Podnoś się". Potem cofa i jeszcze raz przejeżdża po nim. Na koniec mówi: „Ch...wo tak trochę. Ale ch..., teraz chodzić nie umiesz, to masz teraz na łeb". I przejeżdża po głowie psa. 


Zwyrodnialec to prawdopodobnie pracownik jednej z dużych firm meblarskich. Zarząd wydał oświadczenie, że jeżeli potwierdzi się, że mężczyzna jest przez nich zatrudniony, to: „(…) zostaną w stosunku do niego podjęte natychmiastowe działania Pracodawcy oraz środki dyscyplinarne łącznie z rozwiązaniem stosunku pracy bez zachowania ustawowego terminu wypowiedzenia. Fakt ujawniony przez media jest bulwersujący i wymagający podjęcia działań karnych w stosunku do sprawcy tego czynu”.  

Renata Zalewska-Ociepa
źródło: sycow.naszemiastol/facebook-oświadczenie firmy
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne