UWAGA: Policja szuka pedofila. UDOSTĘPNIJ >>> - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


piątek, 14 czerwca 2019

UWAGA: Policja szuka pedofila. UDOSTĘPNIJ >>>


Funkcjonariusze z Piekar Śląskich poszukują Piotra Boszko. Apelują, by wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu pedofila, skontaktowały się z policją. Poszukiwany może mieć związek z zabójstwem 11- letniej Kristiny - poinformował Krzysztof Dymkowski.foto: policja

Poszukiwany może mieć związek z zabójstwem 11- letniej Kristiny, ma 58 lat.  Mężczyzna pochodzi z Bytomia, a ostatnio zameldowany był w Piekarach Śląskich.Piotr Boszko waży ok. 70-89 kg i waży 171-175 cm. To łysiejący mężczyzna o prostych ciemnych włosach. Ma ciemne oczy, średnie czoło, owalną twarz i nie posiada zarostu.

Poszukiwania prowadzone są na podstawie listu gończego wydanego przez sąd. Mężczyzna został skazany za przestępstwa związane z pedofilią zawarte w art. 200 kk w zw. 12 oraz art 191§1 kk w zw. 92§1 kk.

Czeka go minimum 5-letni wyrok pozbawienia wolności.
Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Piekarach Śląskich lub z najbliższą jednostką policji. Telefon kontaktowy: ( 32 ) 393 62 00.

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne