FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Pijana kobieta zaczepiała przechodniów i groziła bronią


W ręce czeladzkich stróżów prawa wpadła 22-letnia mieszkanka tego miasta, która posiadała przy sobie broń bez wymaganego zezwolenia. Kompletnie pijana kobieta zaczepiała przechodniów na ul. Ogrodowej, grożąc im trzymanym w ręce pistoletem. O dalszym losie mieszkanki Czeladzi zdecyduje teraz sąd i prokurator. Grozi jej teraz nawet 8 lat wiezienia. Czeladzcy policjanci proszą o kontakt osoby, którym groziła kobieta.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 6.30, w Czeladzi przy ul. Ogrodowej. 22-letnia mieszkanka miasta w towarzystwie dwóch kompanów zaczęła zaczepiać przypadkowo napotkane osoby. Wiadomo, że trzymanym w ręce pistoletem groziła nieustalonemu dotychczas mężczyźnie, przykładając mu broń do głowy. 


Pokrzywdzony oswobodził się i uciekł. Świadkowie zajścia o wszystkim powiadomili policję. Skierowany na miejsce patrol zatrzymał 22-latkę. Bez wątpienia wpływ na jej zachowanie miał spożywany wcześniej alkohol. Jak wykazało badanie, w jej organizmie znajdowało się ponad 1,5 promila alkoholu. Kobieta po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut, za który może spędzić w więzieniu nawet 8 lat.

Aktualnie śledczy poszukują osób, którym groziła 22-latka, w szczególności młodego mężczyzny w niebieskiej koszulce z krótkim rękawem. Osoby pokrzywdzone proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Czeladzi pod numerem telefonu (032) 269 85 10, Komendą Powiatową Policji w Będzinie pod numerem telefonu (032) 36 80 200 lub najbliższą jednostką Policji.

« PREV
NEXT »

Popularne