FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Hajnowka: Mężczyzna strzelał w kierunku komendy


Hajnowscy policjanci zatrzymali 19-latka, który strzelał z pistoletu ASG w budynek komendy. Mundurowi w miejscu zamieszkania podejrzanego zabezpieczyli również narkotyki. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.


foto: pixabay

Hajnowscy policjanci zatrzymali 19-latka, który strzelał z pistoletu ASG w kierunku budynku komendy Policji. Do incydentu doszło w ubiegły poniedziałek w godzinach popołudniowych. 


Funkcjonariusz, znajdując się w jednym z pomieszczeń komendy, usłyszał odgłos odbijających się o elewację elementów. Natychmiast wyjrzał przez okno i zauważył w Parku Miejskim strzelca mierzącego z pistoletu w kierunku budynku. Policjant natychmiast ruszył w pościg za napastnikiem. 


Już po chwili mężczyzna znalazł się w rękach funkcjonariusza. Jak się okazało strzelał z broni ASG. Ponadto w mieszkaniu mężczyzny mundurowi ujawnili narkotyki. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

« PREV
NEXT »

Popularne