FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Zaginiony 20-latek z Klimkówki nie żyje. Zostawił pożegnalną wiadomośćOd późnych godzin nocnych do dzisiejszego przedpołudnia, Ratownicy GOPR brali udział w poszukiwaniach 20-latka w rejonie zalewu Klimkówka. Ciało poszukiwanego zostało znalezione w wodzie tuż przed godziną 11.0 przez nurków z PSP.


foto: Grupa Krynicka GOPR


Na miejscu poszukiwań rozpoczyna teraz pracę prokurator i ekipa dochodzeniowa. Na ten moment wiadomo, że 20-letnie denat był mieszkańcem pobliskiego Uścia Gorlickiego. Z rodziną pożegnał się zostawiając krótką wiadomość, która wyświetlała się na monitorze jego komputera.

Zaginiony mężczyzna nie wrócił na noc do domu. Jakby tego było mało, bliscy znaleźli na jego komputerze wiadomość pożegnalną, która ich zaniepokoiła. 20-latek od jakiegoś czasu borykał się z myślami samobójczymi, dlatego rodzina natychmiast poprosiła o pomoc policję. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli akcję poszukiwawczą. O pomoc poprosili strażaków z Gorlic i jednostek OSP, a także ratowników z Grupy Krynickiej GOPR i WOPR.

Od późnych godzin nocnych do dzisiejszego przedpołudnia, Ratownicy GOPR brali udział w poszukiwaniach 20-latka w rejonie zalewu Klimkówka. Ciało poszukiwanego zostało znalezione w wodzie tuż przed godziną 11.0 przez nurków z PSP.


- Czekamy na potwierdzenie tożsamości. Wszystko wskazuje na to, że to ciało poszukiwanego 20-latka - powiedział asp. sztab. Grzegorz Szczepanek z gorlickiej policji w rozmowie z portalem sadeczanin.info.

źródł0: gorlice24/ sadeczanin/ dts24/ RMF24

« PREV
NEXT »

Popularne