FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Wrocław: Dzieci zmuszane do jedzenia wymiocin. Przedszkole z piekła rodem


Przedszkole o sympatycznej i zachęcającej nazwie ,,Zaczarowana Kraina Puchatka” przy al. Lipowej we Wrocławiu  zgotowało dzieciom prawdziwe piekło. W październiku 2012 r. zamknięto placówkę, po tym jak makabryczne działania prowadzących ją sióstr ujrzały światło dzienne. Dzieci były wiązane, straszone, zmuszane do jedzenia i snu, a nawet karmione własnymi wymiocinami.
foto ilustracyjne g/w

Magdalena Ł. Oraz Sylwia Ł. to siostry prowadzące placówkę przedszkolno-żłobkową w 2012 r. Ich zadaniem była opieka nad dziećmi w wieku do 4 lat. Zamiast opieki maluszki spotkała prawdziwa trauma. 


Sprawa toczyła się do tej pory za zamkniętymi drzwiami. Nie jest to dziwne, ponieważ ,,Zaczarowana Kraina Puchatka” była, jak się okazało dziecięcym Guantanamo. 

Maluszki straszone były przerażającymi maskami, wyzywane, związywane z rękami wzdłuż ciała. ,,Opiekunki” zabierały ich ulubione smoczki i zabawki, a następnie krępowały i zostawiały dzieci w łóżeczkach nie zwracając uwagi na przeraźliwy płacz przywiązanych maluszków. Zmuszały także podległe im pracownice do wiązania dzieci.

Kobiety zmuszały przerażone dzieci także do jedzenia. Zatykały noski, przytrzymywały ręce i na siłę wpychały im do ust picie i jedzenie. Gdy dziecko wypluło pokarm lub zwymiotowało musiało to zjeść ponownie...


W akcie oskarżenia opisane są kolejne tortury, takie jak zakładanie kilku par majtek bez pieluchy oraz polewanie dzieci prysznicem. Kobiety wyłudzały również pieniądze od rodziców na zajęcia, które nigdy się nie odbyły. Zostały uniewinnione od tego zarzutu. Sąd skazał ,,opiekunki” za znęcanie się nad dziećmi na 2 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat. Otrzymały również zakaz zajmowania stanowisk, które związane są z opieką nad małoletnimi przez 10 lat. Muszą zapłacić dodatkowo nawiązkę po 5 tys. złotych na rzecz 19 pokrzywdzonych. 


źródło: Fakt24

« PREV
NEXT »

Popularne