FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

UWAGA! Zaginęła 13- letnia Nikola StawiarskaTrwają poszukiwania 13-letniej Nikoli z Trojanowic w gminie Zielonki koło Krakowa. Zaginiona dziewczyna ostatni raz była widziana 6 maja.


foto: policja


Zaginiona ostatni raz widziana była w dniu 6 maja br. ok. godz.: 14:00, kiedy to wyszła z miejsca zamieszkania spotkać się z koleżanką. 


O godzinie 22:00 rodzice zaginionej mieli z nią po raz ostatni kontakt telefoniczny, wówczas dziewczyna powiedziała, że znajduje się w okolicach Bieżanowa i za 20 minut będzie na nich czekać w okolicy pętli autobusowej na Bieżanowie, gdzie się nie pojawiła i kontakt z nią się urwał. 
Do chwili obecnej dziewczyna nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Rysopis zaginionej:
Wzrost: 164 cm
Budowa ciała: szczupła
Nos: lekko zadarty
Oczy: niebieskie
Włosy: długie koloru ciemny blondW dniu zaginięcia dziewczyna była ubrana w: spodnie typu jeans koloru czarnego z dziurami na kolanach, koszulkę koloru białego w czerwone róże, koszulę w kratę koloru czerwono – czarnego, kurtkę skórzaną typu ramoneska koloru czarnego, obuwie sportowe m-ki Puma koloru czarnego.
Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Zielonkach: tel. 12 285 01 07 lub 112.

« PREV
NEXT »

Popularne