FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Ukradł ubrania za 1470 złotych bo chciał dobrze wyglądać na komuniiDzięki czujności i błyskawicznej reakcji, policjanci z patrolu prewencji, zatrzymali sprawcę kradzieży w sklepie i odzyskali towar o wartości 1470 złotych. Policjanci po krótkim pościgu zatrzymali 31 – latka, który na ich widok porzucił skradziony towar i zaczął uciekać. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności


foto: pixabay


Policjanci Wydziału Prewencji, w trakcie patrolu, zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął się szybko oddalać. Policjanci natychmiast postanowili sprawdzić tą sytuację. Wtedy mężczyzna, zaczął biec i odrzucił trzymaną do tej pory w ręku torbę.


Policjanci po krótkim pościgu zatrzymali go i obezwładnili. Sprawdzili, też co znajduje się w porzuconej torbie. Były tam nowe ubrania o wartości 1470 złotych, jak się okazało skradzione z dwóch pobliskich sklepów. Towar trafił z powrotem do sklepów. Ich obsługa nawet nie zdążyła się zorientować że padła ofiarą złodzieja.

31 – latek, mieszkaniec Nowej Soli, przyznał się do kradzieży. Wyjaśniając powody swojego działania, stwierdził, że chciał się dobrze ubrać na zbliżającą się komunię. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

« PREV
NEXT »

Popularne