Tragiczny wypadek na trasie Wola Lipecka - Kumajny - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 15 maja 2019

Tragiczny wypadek na trasie Wola Lipecka - Kumajny


Do tragicznego wypadku doszło wczoraj około godz. 22:00 na drodze gminnej pomiędzy miejscowością Wola Lipecka a miejscowością Kumajny. Zginął 18- letni pasażer pojazdu VW Golf, a kierujący z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.


Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godziny 22:00 na drodze gminnej pomiędzy miejscowością Wola Lipecka a miejscowością Kumajny. Jak wstępnie ustalono, 18-letni kierujący pojazdem marki Volkswagen Golf jadąc w kierunku miejscowości Kumajny, po wyjechaniu z łuku drogi w lewo z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo.


 W wyniku zdarzenia 18-letni pasażer pojazdu Volkswagen Golf, pomimo podjętej akcji reanimacyjnej zmarł. Kierujący mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany karetką do Szpitala w Olsztynie.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Lidzbarku Warmińskim. Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności i przyczyny tego wypadku.

(kch/rj)

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne