Radzyń Podlaski: Atak nożownika na sanitariusza w szpitalu - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


piątek, 31 maja 2019

Radzyń Podlaski: Atak nożownika na sanitariusza w szpitalu


64-letni pacjent oddziału neurologicznego radzyńskiego szpitala,  podczas pobytu na oddziale dokonał ataku przy użyciu noża na pielęgniarza dyżurującego. Mężczyzna po ataku rozbił szybę i uciekł ze szpitala. Został zauważony na jednej z ulic Radzynia Podlaskiego przez funkcjonariusza radzyńskiej jednostki, który jechał na służbę. Teraz za swe czynny odpowie przed sądem.


foto: lolWe wczesnych godzinach porannych na oddziale neurologicznym radzyńskiego szpitala, przebywający tam 64-letni pacjent dokonał ataku przy użyciu noża na pielęgniarza dyżurującego. 


Mężczyzna po ataku wybił szybę i uciekł z placówki medycznej. Z ostrym narzędziem trzymanym w ręku, boso i z opaską szpitalną na ręku został zauważone na jednej z ulic Radzynia Podlaskiego przez funkcjonariusza wydziału kryminalnego radzyńskiej jednostki, który jechał na służbę. 


Funkcjonariusz o powyższym fakcie poinformował oficera dyżurnego jednostki, które przekazał mu informację o zdarzeniu oraz na miejsce skierował dodatkowych policjantów. Furiat w stosunku do interweniujących policjantów wymachiwał nożem grożąc jego użyciem. Szybka i profesjonalna reakcja mundurowych doprowadziła do obezwładnienia i zatrzymania mężczyzny.

64-letni mieszkaniec gminy Radzyń Podlaski trafił do policyjnego aresztu. W Prokuraturze usłyszał zarzut czynnej napaści na funkcjonariusza publicznego oraz wywierania wpływu na czynność wykonywane przez mundurowych. Wczoraj Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim wobec mężczyzny zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

P. M.

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne