FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Pobili pracownika ochrony sklepu dla butelki alkoholu


Policyjny dozór oraz poręczenia majątkowe dla trzech mężczyzn, którzy ukradli butelkę alkoholu i zaatakowali pracownika ochrony jednego ze sklepów w Szombierkach. Pijani bandyci po kilku godzinach wpadli w policyjne ręce. Teraz bytomianie w wieku od 27 do 29 lat odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 10 lat więzienia.


Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów w Szombierkach. Trzej mężczyźni wyszli ze sklepu z butelką alkoholu, za którą nie zapłacili. Zauważył to pracownik ochrony sklepu, który ruszył za złodziejami. Mężczyzna chciał odzyskać skradziony towar jednak jeden ze złodziei pobił go, po czym wszyscy trzej uciekli. Powiadomieni stróże prawa rozpoczęli poszukiwania bandytów. 


Policjanci zapoznali się z zapisem kamer z monitoringu sklepu. Po kilku godzinach wszyscy trzej zostali zatrzymani na terenie Szombierek. Bandytami okazali się bytomianie w wieku od 27 do 29 lat. Mężczyźni byli pijani. Badanie alkomatem wykazało u każdego z nich po około 2 promili alkoholu w organizmie. 


Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty. Prokurator objął ich policyjnym dozorem oraz nałożył na każdego z nich poręczenie majątkowe w kwocie 2 tysięcy złotych. Teraz odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 10 lat więzienia.

« PREV
NEXT »

Popularne