FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Nożem ugodził kuzyna. 44- latek trafił do ostrowieckiego szpitala


Ostrowieccy policjanci zatrzymali 32-latka podejrzanego o ugodzenie nożem 44-letniego mężczyzny, który trafił w piątkowy wieczór do szpitala. Okazało się, że przyczyną zdarzenia było nieporozumienie rodzinne wspólnie zamieszkujących mężczyzn. Za popełnienie tego rodzaju przestępstwa grozić mu może do 5 lat pozbawienia wolności.


Całe zdarzenie miało miejsce w piątek wieczorem na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Z informacji, które trafiły do tamtejszych policjantów wynikało, że 44 –latek został ugodzony nożem przez nieznanego napastnika. Policjanci z ostrowieckiej komendy ustalili, iż do zdarzenia doszło w mieszkaniu, gdzie wspólnie z innymi osobami zamieszkiwał pokrzywdzony. 


Na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli nóż, którym posłużył się prawdopodobnie sprawca. W związku ze sprawą zostało zatrzymanych 4 mężczyzn, z którymi zamieszkiwał 44-latek. Wnikliwa praca i dociekliwość ostrowieckich kryminalnych doprowadziła do ustalenia, iż najprawdopodobniej sprawcą tego przestępstwa jest 32 -letni kuzyn ofiary, a przyczyną zdarzenia było nieporozumienie rodzinne.

Sprawca ataku miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie, zaś pokrzywdzony ponad promil. Na skutek zdarzenia 44- latek trafił do ostrowieckiego szpitala, gdzie przebywa pod opieką lekarzy. Dziś nożownik usłyszał zarzut spowodowania uszkodzenia ciała, do którego się przyznał. Konsekwencją tego czynu może być kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Opr. EW

« PREV
NEXT »

Popularne