FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

,,Bujaj się wariatko” – odpowiedział posłance Pawłowicz Radosław SikorskiRadosław Sikorski, były minister spraw zagranicznych odpowiedział na Twitterze posłance Krystynie Pawłowicz: "Bujaj się, wariatko". Byłego ministra spraw zagranicznych poruszyły skierowane do niego słowa posłanki: "Pan zawsze chce błyszczeć cudzym blaskiem". Między politykami doszło do słownego pojedynku pod postem, w którym były minister spraw zagranicznych oznajmił, iż nowy cesarz Japonii Naruhito, jest jego kolegą z roku. 
foto: @radeksikorski/@KrystPawlowicz

Na Chryzantemowy Tron w Japonii wstąpił 1 maja nowy cesarz Naruhito, z którym Radosław Sikorski jak twierdzi studiował na jednym roku. 


"Miło, gdy kolega z roku zostaje cesarzem. :)" w środę napisał na Twitterze Sikorski. Posłanka Krystyna Pawłowicz odniosła się do jego słów na Twitterze. "Pan zawsze chce błyszczeć cudzym blaskiem...Stanie na korytarzu obok młodego studenta z Japonii sto lat temu nie czyni dziś z pana »prawie cesarza«...Cesarz nie wyłudzałyby publicznych pieniędzy na remont swej chałupy... Sayonara!".

"Bujaj się, wariatko" odparł posłance Pawłowicz były minister spraw zagranicznych.


źródło: polsatnews.pl

« PREV
NEXT »

Popularne