FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Brutalne morderstwo w Kostrzynie nad Odrą. Mężczyzna zginął na miejscu, kobieta walczy o życieDo brutalnej napaści doszło w nocy z wtorku na środę w Kostrzynie nad Odrą (woj. lubuskie).Grupa mężczyzn zaatakowała nożami parę Bułgarów spacerującą przy ulicy Jana Pawła II. 32-letni mężczyzna zginął na miejscu, a jego 26-letnia partnerka walczy o życie w szpitalu.


foto: policjaW nocy z wtorku na środę na ul. Jana Pawła II w Kostrzynie nad Odrą podjechały dwa auta, z których wyszło kilku mężczyzn. Zaatakowali oni parę, która akurat wyszła z bloku.Kobiecie zadano kilka ciosów nożem w brzuch, mężczyznę dźgnięto w pachwinę. 32-latek wykrwawił się na śmierć, choć policja pojawiła się na miejscu zdarzenia już po czterech minutach. Podjęto akcję ratowniczą, ale obrażenia były zbyt rozległe. 


Ofiary to 32-letni obywatel Bułgarii i jego 26-letnia partnerka, również obywatelka Bułgarii.
Poszukiwania sprawców zabójstwa trwają. - Wykluczony został napad na tle rasowym lub narodowościowym - powiedział nadkomisarz Marcin Maludy z gorzowskiej policji.


- To było zaplanowane. Ofiara była obserwowana od co najmniej godziny - powiedział świadek ataku.

Znaleziono już noże, którymi sprawcy zadawali ciosy.
Policja prosi więc o pomoc i wszelkie wskazówki świadków zdarzenia. Każda informacja może przyczynić się do ustalenia numerów tablic rejestracyjnych pojazdów lub kierunku, w którym zbiegli napastnicy.

Ranna 26-latka przeszła kilkugodzinną operację. Stan zdrowia nie pozwala na razie na jej przesłuchanie przez śledczych.źródło: PolsatNews/ RMF24/ wp.pl/ gazeta.pl

« PREV
NEXT »

Popularne