FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Agresor z tramwaju usłyszał zarzuty

45-latek z Bydgoszczy nie uniknie kary za agresywny atak na starszego mężczyznę w tramwaju. Wczoraj usłyszał zarzuty. Wymierzono mu także karę o co sam wnioskował składając wniosek o dobrowolne poddanie się karze.


foto ilustracyjne: pixabayDo zdarzenia w tramwaju doszło w ostatnią sobotę (27 kwietnia). Na filmie, który znalazł się w internecie można zobaczyć jak mężczyzna agresywnie atakuje starszego człowieka. Sprawa ta oburzyła wiele osób. Informacja o tym zajściu szybko dotarła do policjantów, którzy natychmiast zajęli się sprawą.


 Ustalili kim był pokrzywdzony, a także wytypowali ewentualnego sprawcę. Prokurator zdecydował o ściganiu podejrzanego. 45-letni agresor, zapewne wiedząc, że policjanci za chwilę do niego dotrą, sam zgłosił się do komisariatu. 

Wczoraj (30.04.) usłyszał zarzuty dokonania przestępstwa chuligańskiego naruszenia nietykalności cielesnej starszego mężczyzny i dobrowolnie poddał się karze. Prokurator zakazał mu zbliżania się do pokrzywdzonego, orzekł także o nawiązce pieniężnej na rzecz starszego mężczyzny oraz wymierzył 45-latkowi karę grzywny. To zapewne ostudzi krewkiego agresora.

Autor:  Monika Chlebicz

Publikacja: Piotr Duziak

« PREV
NEXT »

Popularne