FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

28-letni Polak nie żyje. Wypadek quada w Grecji


Na greckiej wyspie Zakintos doszło do tragicznego wypadku. Z nieznanych przyczyn quad zderzył się z samochodem. Mężczyzna zmarł, jego żona znalazła się w szpitalu. Polscy turyści mówią, iż 28-latek pierwszy raz prowadził quada.
foto ilustracyjne: pixabay

Portal Neaselida.gr podaje, że tragedia miała miejsce niedaleko wsi Agios Kirikas, na drodze pomiędzy miejscowościami Volimes a Zakitnos.


Z przyczyn nieznanych doszło do zderzenia czterokołowego quada z innym pojazdem. 28-letni Polak przewieziony został do szpitala z ciężkimi obrażeniami głowy. Niestety mężczyzna zmarł. Jego 28-letnia żona również w stanie krytycznym trafiła pod opiekę lekarzy i była hospitalizowana.

 – Wczoraj po południu dwójka młodych osób, z którymi przybyliśmy na Zakynthos, wypożyczyła quada (...) Mężczyzna, który nim kierował, miał podobno pierwszy raz w życiu jechać takim pojazdem. 


Dzisiaj rano dowiedzieliśmy, że mieli wypadek – relacjonuje pan Marek, jeden z uczestników grupy polskich turystów, w rozmowie z portalem WP.pl.

Turyści udali się na wyspę z biurem podróży Tui. Portal dodał, powołując się na nieoficjalne doniesienia, iż lekarze musieli amputować żonie zmarłego mężczyzny zmiażdżoną nogę.


źródło: radiozet

« PREV
NEXT »

Popularne