FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

17-letnia Patrycja znów zaginęła


Mogło wydawać się, że poszukiwania 17-letniej Patrycji, która zaginęła przed majówką w Berlinie, do którego udała się wraz z chłopakiem, zostały zakończone. Nastolatka została odnaleziona 6 maja przez niemieckich funkcjonariuszy, a następnie umieszczona w Ośrodku dla Młodzieży w Bersenbrück w Dolnej Saksonii. Miała ją stamtąd odebrać mama, jednak nastolatka uciekła i znów została uznana za osobę zaginioną! - informuje zespół ,,Zaginieni przed laty”.

   
foto: Facebook

24.04.2019 r. w Szelkowie (woj. mazowieckie) Patrycja Zawadzka wsiadła do busa, który zmierzał w kierunku Warszawy. Powiedziała matce, że tam spotka się z chłopakiem. Zataiła jednak przed mamą informację, że jadą do Niemiec. 


Dziewczyna płakała

Już następnego dnia Patrycja znalazła się na dworcu Berlin Ostbahnhof. Zadzwoniła do mamy od przypadkowo spotkanej osoby. Rozłączyła się chwilę później. Matka oddzwoniła pod numer, z którego dzwoniła 17-latka i uzyskała informację, że jej córka przebywała na dworcu z chłopakiem. Dziewczyna płakała, prawdopodobnie popsuł się jej telefon. Kontakt z nastolatką urwał się.

17-latki poszukiwała niemiecka i polska policja oraz koordynowani przez grupę ,,Zaginieni przed laty” wolontariusze. 6 maja pojawiła się wiadomość, iż dziewczynę odnalazła niemiecka policja. Jej matka udała się na miejsce. 


To nie był koniec poszukiwań 

Okazało się, że jednak nie był to koniec poszukiwań. W dniu dzisiejszym na stronie zespołu ,,Zaginieni przed laty” znalazła się informacja, iż dziewczyna znów ostała uznana za osobę zaginioną.

"Patrycja Zawadzka ponownie jest uznana za osobę zaginioną, a miejsce jej aktualnego pobytu jest nieznane. Po znalezieniu, z powodu niepełnoletności została umieszczona w Ośrodku dla Młodzieży w Bersenbrück w Dolnej Saksoni, do czasu przyjazdu mamy. Niestety uciekła z tego ośrodka." – informuje na stronie zespół ,,Zaginieni przed laty".


Patrycja Zawadzka ma jasne blond włosy, szaro-zielone oczy i 152 cm wzrostu. Wszystkie osoby mogące pomoc w jej odnalezieniu proszone są o kontakt z policją w w Bersenbrück pod numerem telefonu: +495439969116, lub z Komendą Powiatową Policji Warszawa-Wola pod numerem telefonu: 22 603 72 55 albo z redakcją "Zaginieni przed laty".  

źródło: Fakt24« PREV
NEXT »

Popularne