FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

14- latek z Kielc zamordował małe jeże


Sąd dla nieletnich zajmie się wkrótce zachowaniem 14- latka. Jak ustalili kryminalni z komisariatu przy ul. Kołłątaja, nastolatek 20 kwietnia na jednej z kieleckich ulic kopał i znęcał się nad dwoma jeżami. Swoim zachowaniem nieletni spowodował śmierć zwierząt i czekają go duże kłopoty z prawem.


foto: pixabay


Do zdarzenia doszło 20 kwietnia tego roku. Około 23 do mundurowych z Komisariatu Policji II w Kielcach dotarła informacja o nastolatku, który na jednej z ulic na Czarnowie ma kopać małe jeże. 


Gdy stróże prawa dotarli na miejsce, sprawcy już nie było, pozostały natomiast martwe już zwierzęta. Odnalezieniem oprawcy zajęli się funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego komisariatu przy ul. Kołłątaja. To właśnie kryminalni przeanalizowali wszystkie zgromadzone materiały i ostatecznie „wpadli” na trop 14- latka. 


Młody chłopak miał już w przeszłości problemy z prawem i jak się okazało, aktualnie przebywał w jednym z młodzieżowych ośrodków wychowawczych na terenie województwa świętokrzyskiego. W piątek policjanci złożyli mu wizytę i poinformowali o powodach spotkania. Nieletni przyznał się do znęcania nad zwierzętami, jednak nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Jego losem wkrótce zajmie się sąd.

« PREV
NEXT »

Popularne