FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Zderzenie ciężarówek w Koziegłowach

Wczoraj na drodze krajowej nr 1 w Koziegłowach zderzyły się dwie ciężarówki. Jeden z kierowców śmigłowcem został przetransportowany do szpitala. Na szczęście obrażenia nie zagrażały jego życiu. Utrudnienia na drodze trwały kilka godzin. Apelujemy o ostrożną i rozważną jazdę!


foto: policja


Do groźnie wyglądającego zderzenia ciężarówek doszło wczoraj przed 16.00 na drodze krajowej nr 1 w Koziegłowach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym marki Renault z naczepą, jadąc w kierunku Katowic, nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i najechał na ciężarowego mana z przyczepą. 


Całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie. Na miejscu wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował rannego 35-letniego kierowcę renault do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Na szczęście 35-latek doznał jedynie ogólnych stłuczeń. 


Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. W miejscu zdarzenia droga w kierunku Katowic była zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazd przez pobliską stację paliw. Usuwanie uszkodzonych pojazdów, wypełnionych ciężkim ładunkiem, trwało ponad 3 godziny.

« PREV
NEXT »

Popularne