FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

UWAGA ZAGINĘŁY: IWONA PAWLAK i jej półtoraroczna córka NINA

Zaginęła 20-letnia Iwona Pawlak i jej półtoraroczna córeczka Nina. 20. kwietnia wyjechały z Holandii (czekamy na potwierdzenie informacji o miejscowości, z której wyjechały) do Złoczewa w województwie łódzkim.

foto: Facebook

Rodzina podjęła próbę zgłoszenia zaginięcia na policji. Niestety, powiedziano im, żeby czekali, aż Iwona odezwie się. Child Alert nie został uruchomiony. Policja potwierdziła jedynie, że Pani Iwona nie została zatrzymana.

Póki co, wiemy, że Pani Iwona jechała samochodem z osobami prywatnymi i w pewnym momencie przesiadła się do innego samochodu. Z niepotwierdzonych informacji wiemy, że mógł to być Peugeot 307, rocznik 2005, koloru granatowego. Jechali trasą A67 na Niemiecką 40.

IWONA ostatni raz komunikowała się z rodziną w sobotę 20. kwietnia ok 10:20 rano. Napisała, że wyjeżdża i niedługo będzie. Od tej pory nie odpisuje na wiadomości oraz nie odbiera telefonu. Pojawia się komunikat: "Nie ma takiego numeru'.

Osoby, które widziały poszukiwaną mieszkankę Bytomia lub mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt Komendą Policji 112

Błagamy o pomoc. 


« PREV
NEXT »

Popularne