FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

USA: 4-latek zastrzelił swoją 6-letnią siostrę

"4-letni brat sięgnął po pistolet leżący na konsoli w samochodzie i niechcący strzelił, trafiając swoją 6-letnią siostrę w głowę" - poinformowało biuro szeryfa hrabstwa Paulding. Do tragicznego zdarzenia doszło w środę przed domem rodziny w hrabstwie Paulding.


foto: 
AJC.com

"Do tragicznego zdarzenia doszło w środę przed domem rodziny w hrabstwie Paulding. Kobieta posadziła swoje dzieci w samochodzie i chciała odjechać, jednak nie udało jej się zapalić silnika. Wyszła z samochodu sprawdzić, dlaczego nie działa. Wtedy usłyszała strzał" - opisuje Fox News.


Okazało się, że 4-latek chwycił lezący w samochodzie załadowany pistolet. Broń wystrzeliła, a kula trafiła w głowę 6-letniej siostry chłopca. Ranne dziecko zabrano do szpitala w Atlancie. Ostatecznie dziewczynka zmarła.
Detektywi ustalili na miejscu wypadku, że rodzina akurat wyjeżdżała z domu. Gdy samochód nie chciał zapalić na ulicy przed domem, matka wysiadła z niego zostawiając w środku dzieci. Wtedy doszło do postrzelenia.


"Sytuacja tej rodziny złamała nasze serca. Mamy nadzieję, że Bóg otoczy ich opieką w tym trudnym czasie. Chcemy przypomnieć wszystkim, aby trzymali swoją broń palną nienaładowaną i zabezpieczoną w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby upewnić się, że nic takiego nigdy więcej się nie powtórzy" - oświadczył szeryf.


źródło: FAKT/PolsatNews/ 
msn/ gazeta.pl

« PREV
NEXT »

Popularne