Ugodziła nożem znajomego - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 23 kwietnia 2019

Ugodziła nożem znajomego

Wieluńscy policjanci zatrzymali 37- letnią mieszkankę powiat wieluńskiego podejrzaną o uszkodzenie ciała. Kobieta w trakcie awantury ugodziła nożem kuchennym swojego 36 - letniego znajomego, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.


foto: policja


21 kwietnia 2019 roku oficer dyżurny wieluńskiej policji otrzymał informację o ugodzeniu nożem mężczyzny w jednym z mieszkań na terenie Wielunia. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że w mieszkaniu trwało zakrapiane alkoholem spotkanie trojga znajomych. 


W jego trakcie pomiędzy kobietą i jednym z mężczyzn wywiązała się awantura, podczas której 36- latek nie pozwalał kobiecie wyjść z domu, wtedy to doszło do rękoczynów. W pewnym momencie 37- latka chwyciła nóż kuchenny i zadała cios mężczyźnie w plecy w okolicy barku. 


W wyniku ugodzenia nożem 36- latek z lekkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policjanci na miejscu zdarzenia natychmiast zatrzymali 37- latkę i osadzili w policyjnym areszcie. Kobieta w chwili zatrzymania miała ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut uszkodzenia ciała. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne