Tychy. Policjant oskarżony o gwałt na 6-letniej dziewczynce - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


sobota, 13 kwietnia 2019

Tychy. Policjant oskarżony o gwałt na 6-letniej dziewczynce

Mężczyzna jest oskarżony o wykorzystywanie seksualne 6-letniej dziewczynki. 30-latek gwałcił dziecko przez kilka miesięcy. Grozi mu do 15 lat więzienia.


foto: g/w

Prokuratura Rejonowa w Tychach skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie, który – będąc czynnym policjantem – miał wykorzystywać seksualnie 6-letnią koleżankę swojej córki. Według prokuratury, dochodziło do tego, gdy ofiara odwiedzała córeczkę policjanta i nocowała w jego domu. Oprawca miał grozić, że ją zabije, jeśli powie komukolwiek o tym, co ją spotkało. Matka dziewczynki, choć dowiedziała się o wszystkim, uległa groźbom i nie zgłosiła sprawy prokuraturze.
30-latek był funkcjonariuszem wydziału ruchu drogowego komendy w Jaworznie, obecnie jest bezrobotny i przebywa w areszcie.

Śledztwo w sprawie seksualnego wykorzystywania 6-latki trwało przez kilka miesięcy. W tym czasie dziewczynka została przesłuchana w obecności biegłego psychologa, który stwierdził, że pokrzywdzona nie ma skłonności do konfabulowania. Jego zdaniem przedstawiona przez 6-latkę wersja brzmi wiarygodnie.


źródło: telewizjatvt/ rmf24/ msn

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne