Tragiczna śmierć nastolatki w Szczecinie. Nie żyje 15-letnia Ania - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 18 kwietnia 2019

Tragiczna śmierć nastolatki w Szczecinie. Nie żyje 15-letnia Ania

W Szczecinie zmarła nastolatka, która zatruła się nieznaną substancją. Według nieoficjalnych informacji dziewczynka odurzała się odświeżaczem powietrza. Prokuratura przestrzega przed wysuwaniem pochopnych przyczyn śmierci.

foto: policja

Według nieoficjalnych informacji Radia Szczecin nastolatka wraz z grupą znajomych odurzała się odświeżaczem powietrza zakupionym wcześniej w jednym z supermarketów. Organizm dziewczynki bardzo silnie zareagował na znajdujące się w odświeżaczu substancje. Znajomi wezwali ratowników po tym, jak poszkodowana dostała ataku drgawek. 


Paulina Targaszewska z pogotowia ratunkowego mówi, że ratownicy dostali wezwanie do dziewczyny z drgawkami. - Kiedy na miejsce dotarli ratownicy medyczni dziewczynka była już nieprzytomna; doszło u niej do nagłego zatrzymania krążenia. Mimo szybko podjętej reanimacji niestety, nie udało się jej uratować. Świadkowie zdarzenia mieli zeznać, że miała ona wcześniej odurzać się odświeżaczem powietrza - poinformowała Paulina Targaszewska. 


Niestety zdarza się, że nastolatkowie wdychają zawarty w oparach alkohol etylowy. A to może prowadzić do zatrzymania oddechu. I do tragedii...

źródło: gs24/ rmf24/ wprost/ gazeta.pl

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne