FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Stan przejechanego przez taksówkę rowerzysty pogorszył się

Yurij H., 40-letni Ukrainiec, po którym w sobotę przejechał samochodem taksówkarz, został przeniesiony w poniedziałek na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej w Szpitalu Wojskowym we Wrocławiu. Stan mężczyzny pogorszył się. Ma zmiażdżoną klatkę piersiową i poważne problemy z oddychaniem.


foto screen-wideo: PolsatNews

Do tego zdarzenia doszło w sobotę w godzinach porannych, na jednej z ulic wrocławskiej dzielnicy Krzyki. Z ustaleń policjantów, którzy wyjaśniali jego okoliczności wynika, że w obrębie przejścia dla pieszych doszło do kolizji rowerzysty z autem osobowym. Kierowca tego samochodu pojechał później za mężczyzną jadącym jednośladem i w pewnej chwili obaj zatrzymali się. Wymienili kilka zdań i rowerzysta odjechał oddalając się w kierunku pobliskiego parku.


Kierowca samochodu wjechał za nim na alejki parkowe i tam właśnie doszło do poważnego wypadku z jego udziałem. Mężczyźnie, który przemieszczał się rowerem, pomocy przedmedycznej udzieliły osoby postronne, a później z obrażeniami ciała został przewieziony do jednego z miejscowych szpitali.

Sprawa została objęta śledztwem prokuratorskim i dziś na bazie zgromadzonych przez policjantów oraz prokuratora materiałów, mężczyzna usłyszał zarzuty za usiłowanie zabójstwa.

Stan Yurij H pogorszył się. Ma zmiażdżoną klatkę piersiową i poważne problemy z oddychaniem,został przeniesiony w poniedziałek na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej w Szpitalu Wojskowym we Wrocławiu.

Prokuratura Rejonowa Wrocław Krzyki-Zachód skierowała do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące zatrzymanego wczoraj kierowcy. Grozić mu może teraz kara dożywotniego pozbawienia wolności.

« PREV
NEXT »

Popularne