Matka miała 3,5 promila, ojciec - 2,6. W takim stanie opiekowali się pięciorgiem swoich dzieci - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


poniedziałek, 15 kwietnia 2019

Matka miała 3,5 promila, ojciec - 2,6. W takim stanie opiekowali się pięciorgiem swoich dzieci

Dyżurny kłodzkiej komendy został telefonicznie powiadomiony przez mieszkańca o nietrzeźwych rodzicach w jednym z mieszkań, którzy znajdując się w takim stanie, zajmują się małymi dziećmi. Policjanci udali się pod wskazany adres, gdzie zastali rodziców i pięcioro rodzeństwa w wielu od 2 do 13 lat. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że matka, jaki i ojciec dzieci byli nietrzeźwi. Kobieta miała 3,5 promila alkoholu w organizmie, natomiast mężczyzna - ponad 2,6.


foto ilustracyjne


O zdarzeniu powiadomiona została ciocia dzieci, która zaopiekowała się małoletnimi. Policjanci wyjaśniają zastaną sytuację rodzinną oraz okoliczności zdarzenia. O incydencie zostanie powiadomiony sąd rodzinny. Policjanci, jak zawsze w takich przypadkach, sprawdzą czy rodzice swoim zachowaniem mogli narazić dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Funkcjonariusze apelują do osób, które zauważą nieprawidłowości w sprawowaniu opieki nad dziećmi, o powiadamianie służb pomocowych. Takie zgłoszenie może nie tylko zapobiec tragedii, ale jest też pomocne służbom w celu podjęcia wczesnych i koniecznych działań opiekuńczych.

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne