Kobieta została oszpecona przez kosmetyczkę - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 15 kwietnia 2019

Kobieta została oszpecona przez kosmetyczkę

42-letnia Jami Ledbetter urodziła się bez brwi. Do tej pory kobieta domalowywała je. Jami była więc bardzo podekscytowana, gdy jej córki wykupiły jej za 250 $ voucher na zabieg microblading (makijaż permanentny brwi). Radość bardzo szybko zamieniła się w łzy, gdyż po zabiegu została oszpecona.


foto:
The Sun

Osoba, do której udała się na zabieg Jami z Kansas City twierdziła, że ma certyfikat. Jednak efekt zabiegu był bardzo zły. Brwi były tak ciemne, że nawet makijaż nie był w stanie ich zakryć. 42-latka postanowiła poprawić wygląd i znalazła inną kosmetyczkę, ale zamiast tego skończyła z… dwiema parami brwi.


Jami była zdruzgotana. Prawie w ogóle nie wychodziła z domu. Zostawił ją także partner, z którym spotykała się od jakiegoś czasu.

W końcu kobieta trafiła do Kary Gutierrez, licencjonowanej artystki tatuażu, która usuwa także nieudane tatuaże. Kara powiedziała, że z trudnością powstrzymała łzy, gdy zobaczyła Jami. 42-latka jest już po pierwszym zabiegu. Chociaż jej brwi wyglądają już znacznie lepiej, całą procedurę będzie musiała powtórzyć jeszcze dwa lub trzy razy zanim brwi wrócą do normy. Całkowity koszt wyniesie około 1000 $.

Renata Zalewska-Ociepa
źródło: kikunews.com/ladbible.com


« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne