FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Był wsparciem dla Ani Przybylskiej w najtrudniejszym czasie. Teraz on potrzebuje pomocyKsiądz Bernard Zieliński (79 l.) był przy Ani Przybylskiej, gdy prosiła Boga o siłę dla siebie i bliskich osób. Wspierał ją, gdy walczyła z chorobą. Teraz jemu potrzebne są modlitwy. Duchowny przebywa w Centrum Pomocowym im. Jana Pawła II Caritas Archidiecezji Gdańskiej, jest w bardzo złym stanie. 
foto: wikipedia/Facebook

,,Dużo rozmawialiśmy”

– Anię poznałem przez jej ojca, zdawałem z nim maturę. Po latach znowu zapukała do moich drzwi... – mówił w rozmowie z Faktem. – Najpierw przyjechała z rodziną, później odwiedzała mnie sama. Najczęściej przyjeżdżała do mnie na rowerze. Dużo rozmawialiśmy o sensie życia i śmierci – opowiadał. Kapłan wspierał ją dobrym słowem, obecnością duchową i modlitwą. Stał się jej towarzyszem w zmaganiach i walce z rakiem trzustki. Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 r. w Gdyni.  

Potrzebna jest modlitwa

Ksiądz Bernard Zieliński zawsze niósł pomoc innym, teraz jemu potrzebna jest modlitwa. Kapłan przebywa w Centrum Pomocowym im. Jana Pawła II Caritas Archidiecezji Gdańskiej na ul. Fromborskiej w Gdańsku Przymorzu od 2 listopada 2016 r. Jego stan zdrowia jest bardzo zły. – Prosimy o modlitwę w intencji Ks. Bernarda – brzmi informacja na stronie parafii św. Antoniego Padewskiego.   źródło: Fakt24

« PREV
NEXT »

Popularne