FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

13-latka z Suwałk urodziła dziecko. Ciało noworodka znaleziono 500 metrów od domu

23 kwietnia do suwalskiego szpitala zgłosiła się 13- latka. Nastolatka skarżyła się na ból brzucha. Badający ją lekarz stwierdził, że dziewczyna niedawno urodziła dziecko i zawiadomili o tej sprawie policję. Gdy zapytali ją o dziecko odpowiedziała, że zostało w domu. Policja z Suwałk odnalazła dziecko po godzinach poszukiwań.


foto: pixabay


We wtorek do szpitala w Suwałkach zgłosiła się 13-latka, która narzekała na złe samopoczucie. Badanie lekarskie wykazało, że dziewczynka urodziła dziecko.

Nastolatka twierdziła, że dziecko zostawiła w domu. Personel szpitala o sprawie powiadomił policję.

13- latka miała zeznać policji, iż noworodka porzuciła w łazience w mieszkaniu babci, ale policja nie znalazła tam niemowlaka. Po kilku godzinach poszukiwań ciało znaleziono 500 metrów od domu.


Dziewczynką opiekuje się babcia. Nie mieszkają z nimi jej rodzice. Matka podobno przebywa za granicą, a ojciec niedawno wyszedł z zakładu karnego. Oboje zostali pozbawieni praw rodzicielskich przez sąd. – Normalna nastolatka – oceniają sąsiedzi. – Grzeczna, miła. Nikomu nie wchodziła w drogę.

13-latka przebywa na oddziale pediatrycznym suwalskiego szpitala. Ani szpital, ani policja nie chcą komentować sprawy. Sprawą zajmuje się suwalska prokuratura. Trwają ustalanie tożsamości ojca dziecka.

źródło: wmeritum/ fakt24/ suwalki.naszemiasto

« PREV
NEXT »

Popularne