Z rzeki Huczwa wyłowiono ciało. To poszukiwany od dwóch miesięcy 18-latek - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 7 marca 2019

Z rzeki Huczwa wyłowiono ciało. To poszukiwany od dwóch miesięcy 18-latekW środę podczas kolejnego dnia akcji poszukiwawczej policjanci odnaleźli na rzece Huczwa ciało poszukiwanego od stycznia 18-latka z Hrubieszowa. W prawie dwumiesięczne poszukiwania zaangażowało się wiele służb ze specjalistycznym sprzętem oraz ludzie, którzy śpieszyli z bezinteresowną pomocą.


foto: policjaPrzypominamy, że do zaginięcia 18-latka z Hrubieszowa doszło w nocy z 6 na 7 stycznia bieżącego roku. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu podjęli niezwłocznie działania poszukiwawcze. Jak wynikało z ustaleń, 18-latek przebywał na imprezie, a następnie wyszedł z lokalu i udał się w kierunku miejscowości Brodzica. Policjanci sprawdzali różne ewentualności, gdzie mógł udać się zaginiony.– Sprawdzano każdy ślad i każdą informację, która do nas napływała. Funkcjonariusze odnaleźli na śniegu ślady 18-latka oraz miejsce, gdzie jak ustalono chłopak mógł osunąć się do rzeki. Z pomocą wielu służb i specjalistycznego sprzętu sprawdzano w bardzo trudnych warunkach pogodowych koryto rzeki Huczwa oraz tereny przyległe. W poszukiwania pomimo niesprzyjających warunków pogodowych zaangażowało się bardzo wiele osób, które bezinteresownie ruszyły z pomocą – mówi asp. Edyta Krystkowiak z policji w Hrubieszowie.

– Wczoraj podczas kolejnego dnia akcji poszukiwawczej policjanci odnaleźli na rzece Huczwa ciało poszukiwanego od stycznia 18-latka z Hrubieszowa. W poszukiwaniach czynny udział brali strażacy wraz z nurkami. W działaniach wykorzystany był również śmigłowiec PSG w celu dokonania sprawdzenia terenu łąk oraz rzeki Huczwy – dodaje Krystkowiak.

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne