Wyrodna matka seksualnie wykorzystywała 4-latka - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

sobota, 16 marca 2019

Wyrodna matka seksualnie wykorzystywała 4-latkaHistoria wydaje się być rodem z koszmarnego filmu, a miała miejsce w realnym świecie. Policja zatrzymała 26-letnią Ukrainkę zamieszkałą ostatnio w Winnicy, która dla pieniędzy wykorzystywała swojego małoletniego synka.


foto:policja 

W przeszłości występowała ona w filmach pornograficznych, a z czasem, jak zeznała otrzymała e-mail z propozycją od innej kobiety, aby do produkowanych samodzielnie filmów „zaangażować” własne dziecko.


 Trudno uwierzyć, ale są na świecie matki taki proceder uważające za dobry sposób zarabiania na życie. Chłopiec zamiast domu rodzinnego i radosnego dzieciństwa przeżywał horror w czterech ścianach. Dla ochrony danych osobowych ofiary domowej przemocy informacje o molestującej dziecko zwyrodniałej matce zostały tajne. Obecnie chłopczyk przebywa pod opieką terapeutów, a z czasem trafić ma do sierocińca, gdzie być może odnajdzie nowe życie oraz więcej miłości i troski. 

W ukrytej sieci nazywanej darknetem krążyło około 30 filmów, na których zarabiała aresztowana. Za gwałty na własnym synu oraz produkowanie i nagrywanie zakazanych materiałów, a także handel zdjęciami bezbronnego dziecka grozi jej do 10 lat więzienia.

źródło: bessarabiainform/ fakt

loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne