UWAGA: Zaginął 15- letni Oliwier Dominiak - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 8 marca 2019

UWAGA: Zaginął 15- letni Oliwier Dominiak

Policjanci z Białych Błot prowadzą poszukiwania 15-latka, który w miniony wtorek (05.03.2019) wyszedł z domu w Łochowie i miał się udać do szkoły przy ul. Pijarów w Bydgoszczy. Jednak tam nie dotarł. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących się przyczynić do odnalezienia nastolatka.


foto: policja


W środę (06.03.2019) Komisariat Policji w Białych Błotach został powiadomiony przez rodzinę o zaginięciu: OLIWIERA DOMINIAKA

Z informacji uzyskanej od rodziny zaginionego wynikało, iż dzień wcześniej (05.03.2019) około godz. 10.00 w/w nastolatek wyszedł z miejsca zamieszkania w Łochowie i miał pojechać do szkoły przy ul. Pijarów w Bydgoszczy, gdzie uczęszcza do 8 klasy. Jednak tam nie dotarł i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania. Nawiązał kontakt z rodziną, że nie chce wracać do domu.

UBIÓR ZAGINIONEGO: W dniu zaginięcia ubrany był w zimową czapkę koloru szarego, kurtkę puchową koloru grafitowego, spodnie jeansowe koloru ciemnego, buty typu adidasy oraz czarno-granatowy plecak firmy Puma.

Ktokolwiek zna miejsce jego pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Białych Błotach przy ul. Bezpiecznej 2 lub telefoniczny pod nr tel. (052) 525 59 10 w godz. 7.30-15:30 albo na numer alarmowy 112.

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne