Tragiczny wypadek w Jastrzębiu. Nie żyje 40-latek - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 7 marca 2019

Tragiczny wypadek w Jastrzębiu. Nie żyje 40-latekJastrzębscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy Libowiec. W zdarzeniu zginął 40-letni kierowca opla. Jego samochód wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności.


foto: policja

Do zdarzenia doszło dzisiaj, około godz. 17.00 na ulicy Libowiec na wysokości szybu należącego do kopalni „Zofiówka” w Jastrzębiu-Zdroju. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 40-letni kierowca opla jadąc od ulicy Cieszyńskiej w kierunku Niepodległości, zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. 


Niestety, na skutek poniesionych obrażeń, mimo reanimacji mężczyzna zmarł. Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

Po raz kolejny zwracamy się z apelem do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i rozsądek. Dużymi krokami zbliża się wiosna, a z nią lepsze warunki drogowe. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania ostrożności!

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne