Porwana 3-letnia Amelka i jej matka znalezione - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 8 marca 2019

Porwana 3-letnia Amelka i jej matka znalezione

Policja odnalazła 3-letnią Amelkę i jej 25-letnią matkę Natalię. Kobieta i dziewczynka zostały porwane w czwartek sprzed bloku w Białymstoku. Odnaleziono je na Mazowszu. Zatrzymano ojca dziecka i jego współpracownika.


Jak poinformował zastępca szefa Prokuratury Regionalnej w Białymstoku Paweł Sawoń, matka z córką zostały odnalezione w Ostrołęce.

Uwolnienie ich i zatrzymanie sprawców to efekt skutecznych działań Polskiej Policji nieopisany trud policjantów z KGP, CBŚP i całego kraju, w szczególności garnizonów z Białegostoku, Olsztyna, Radomia" – podaje policja na Twitterze.

"Z przyjemnością informujemy, że uprowadzone w dniu wczorajszym Amelia i jej mama Natalia zostały dzisiaj odnalezione" - napisano na stronie internetowej Child Alert. "Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w publikację komunikatu Child Alert" - podkreślono.

Do uprowadzenia doszło przed blokiem mieszkalnym przy ul. Hallera 47 w Białymstoku dzisiaj, 7 marca br., ok. godz. 10:00.Ojciec dziewczynki jest obywatelem Polski, zameldowanym w naszym kraju, ale pracującym w Niemczech. W przeszłości miał znęcać się nad swoją partnerką.
Z ustaleń wynika, że sprawcami uprowadzenia byli dwaj zamaskowani mężczyźni, którzy wepchnęli Amelię i jej matkę do samochodu marki Citroen, który później został porzucony.


źródło: polsatnews/ rmf24/ dorzeczy/ gazeta.pl

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne