Policja szuka nożownika z Będzina - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 1 marca 2019

Policja szuka nożownika z Będzina


Będzińscy policjanci poszukują sprawcy ugodzenia nożem i publikują jego portret pamięciowy. Do przestępstwa doszło w sobotę, 23 lutego br., pomiędzy godziną 22:30 a 22:51 w Będzinie przy ul. Promyka. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, proszone są o pilny kontakt.


foto: 
portret pamięciowy

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę pomiędzy godziną 22:30 a 22:51 w Będzinie przy ulicy Promyka. Osoba prezentowana na poniższym portrecie pamięciowym, w trakcie kłótni z przypadkowo napotkanym na ulicy mężczyzną, w pewnym momencie wyjęła z kieszeni nóż i ugodziła nim w brzuch pokrzywdzonego.

Sprawca przestępstwa ma około 20 lat, jest szczupłej budowy ciała, ma około 185 cm wzrostu i krótkie, blond włosy. W chwili ataku napastnik ubrany był w niebieską pikowaną kurtkę z kapturem założonym na głowę i sportowe adidasy z białą podeszwą.

Ewentualnych świadków zdarzenia oraz wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy, prosimy o niezwłoczny kontakt z będzińskimi policjantami tel. (32) 368 03 87, (32) 368 02 55 (prowadzący postępowanie - asp. sztab. Mariusz Rybak) lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112. Informacje można również przekazać za pośrednictwem poczty elektronicznej dyzurny@bedzin.ka.policja.gov.pl, a także anonimowo przy pomocy formularza "POWIADOM NAS" zamieszczonego stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne