Nieznany sprawca pobił mężczyznę. Szuka go Policja - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 13 marca 2019

Nieznany sprawca pobił mężczyznę. Szuka go Policja

Kryminalni z Czerwionki-Leszczyn poszukują sprawcy uszkodzenia ciała. Agresor uderzył pokrzywdzonego podczas imprezy w lokalu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach – tel. (32) 439 17 10 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 i 112.


foto: policja


Do zdarzenia doszło podczas imprezy w lokalu na terenie Czerwionki-Leszczyn. Jak wynika z ustaleń policjantów, nieznany sprawca uderzył pokrzywdzonego, czym spowodował u niego uszczerbek na zdrowiu.


 Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, na których kamery zarejestrowały podejrzewanego o przestępstwo. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny. Możliwe, że poszukiwany mężczyzna mieszka na terenie innego śląskiego miasta.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach pod numerem telefonu (32) 439 17 10 lub mailowo: czerwionka-leszczyny@rybnik.ka.policja.gov.pl. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

źródlo: rybnik.slaska.policja

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne