Białystok: porwanie kobiety i jej córki. Nowe fakty - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 7 marca 2019

Białystok: porwanie kobiety i jej córki. Nowe fakty

25-letnia kobieta i jej 3-letnia córka zostały siłą wciągnięte do samochodu na ul. Dziesięciny. Dwóch napastników siłą wciągnęło kobietę i dziecko do prawdopodobnie ciemnego citroena. Świadkiem porwania była babcia dziewczynki. Policja znalazła porzucony samochód, którego sprawcy prawdopodobnie użyli do uprowadzenia.


Około godziny 10. Policja otrzymała zgłoszenie o porwaniu matki z dzieckiem. Zdarzenie miało miejsce na osiedlu Dziesięciny pod blokiem numer 47.


- Dwóch napastników wysiadło z auta i siłą wyciągnęło do środka 25-letnią kobietę i jej 3-letnią córkę - informuje nadkomisarz Tomasz Krupa, rzecznik podlaskiej policji. - Poruszają się najprawdopodobniej ciemnozielonym Citroenem Xsara Picasso o numerach rejestracyjnych BL 60803. 

Jak informuje Gazeta Wyborcza- napastnicy wyjechali z Białegostoku w kierunku zachodnim – dodaje Krupa.
Przed godz. 13 Policja znalazła pusty, porzucony samochód, którego sprawcy prawdopodobnie użyli do uprowadzenia.

Jak informuje RadioZet porwanie matki i jej dziecka zlecił najprawdopodobniej mąż kobiety, obywatel Niemiec, który wcześniej miał się znęcać się nad kobietą. Porywacze zmierzali na zachód, w kierunku granicy z Niemcami. Policja rozstawiła na trasach dojazdowych do granicy posterunki blokadowe.

Policja w Białymstoku poszukuje świadków porwania. Prosi o kontakt pod numerami 997 lub 112. Funkcjonariusze gwarantują anonimowość.

źródło: rmf24/ PolsatNews/ GłosWojewódzki

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne