Biała Podl.: Potrącił pracownika drogowego. Mężczyzna nie żyje - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 17 marca 2019

Biała Podl.: Potrącił pracownika drogowego. Mężczyzna nie żyje

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Marylin. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący peugeotem 33-latek, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Uderzył w obsługującego rębak do drzewa pracownika drogowego. W wyniku zdarzenia 57-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Do szpitala trafił pasażer pojazdu.


foto: policjaDo wypadku doszło wczoraj po godz. 12:00 na trasie W-812 w miejscowości Marylin. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Peugeot, jadąc w kierunku m. Wisznice, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył obsługującego rębak do drzewa pracownika drogowego. W wyniku zdarzenia 57-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił pasażer peugeota.

Do zdarzenia doszło na łuku drogi przy mokrej nawierzchni. Samochodem kierował 33-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

BSP.

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne