Wyłowiono zwłoki z rzeki Uszwica. To zaginiona Grażyna Kuliszewska? - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 28 lutego 2019

Wyłowiono zwłoki z rzeki Uszwica. To zaginiona Grażyna Kuliszewska?W czwartek około godziny 13:00 w miejscowości Bielcza ujawniono zwłoki. Policjanci podczas rutynowych działań natrafili na ciało, które znajdowało się w rzece Uszwica. Prokurator nadzorujący czynności polecił zabezpieczenie ciała do badań sekcyjnych.


foto: GrazynaK


Ze względu na znaczny rozkład ciała, podczas oględzin nie było możliwe ustalenie płci. – Policjanci podczas rutynowych czynności wyznaczonych na dzisiejszy dzień ujawnili zwłoki w rzece Uszwica w miejscowości Bielcza. Ciało jest w znacznym stanie rozkładu, co uniemożliwia jego identyfikację – mówi Kryminalnej Polsce mł. insp. Sebastian Gleń z małopolskiej policji.

Zwłoki zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych. – Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone, zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która wyjaśni przyczynę zgonu jak i pozwoli na ustalenie tożsamości – dodaje Gleń.

Policjanci od poniedziałku, 7 stycznia prowadzą poszukiwania zaginionej Grażyny Kuliszewskiej, która z w nocy z 3 na 4 stycznia wyszła z miejsca zamieszkania w Borzęcinie i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Dziś prowadzono kolejne poszukiwania zaginionej 34-latki właśnie w rejonie, w którym doszło do ujawnienia zwłok. Policja nie informuje w chwili obecnej, czy ciało może należeć do poszukiwanej od początku stycznia Grażyny Kuliszewskiej. – Będziemy ustalać tożsamość znalezionych zwłok – mówi mł. insp. Sebasian Gleń.


źródło: KryminalnaPolska

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne