Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 19-latka - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 13 lutego 2019

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 19-latkaKilkudziesięciu policjantów, ratowników GOPR, pracowników Nadleśnictwa Bielsko oraz członków grup ratowniczych OSP wraz z psem tropiącym zaangażowanych było w poszukiwania 19-letniego Sebastiana G., który zaginął w miniony poniedziałek w masywie leśnym Błatniej. Wczoraj po południu w rejonie Wielkiej Polany w Jaworzu ratownicy GOPR odnaleźli zaginionego. Niestety, mężczyzna nie żyje. Śledczy ustalają szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do jego śmierci.foto: Facebook


Kilkudziesięciu policjantów, ratowników GOPR, pracowników Nadleśnictwa Bielsko oraz członków grup ratowniczych OSP wraz z psem tropiącym zaangażowanych było w poszukiwania 19-letniego bielszczanina, który zaginął w miniony poniedziałek w masywie leśnym Błatniej.


Wczoraj po południu w rejonie Wielkiej Polany w Jaworzu ratownicy GOPR odnaleźli zaginionego. Niestety, mężczyzna nie żyje. Śledczy ustalają szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do jego śmierci. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok.

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne