Tragedia pod Myszkowem. Dwie osoby nie żyją - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 27 lutego 2019

Tragedia pod Myszkowem. Dwie osoby nie żyją

Myszkowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj w Masłońskim. Na skutek czołowego zderzenia pojazdów marki BMW z mercedesem, dwie osoby poniosły śmierć na miejscu.


foto: policja


Do tego tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 13.00 na drodze W 791 w Masłońskim. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący pojazdem marki BMW jadąc w kierunku Żarek Letnisko podczas wykonywanego manewru wyprzedzania innego pojazdu na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył czołowo w jadący w przeciwnym kierunku pojazd marki Mercedes. 


Na skutek tego zdarzenia dwie osoby podróżujące mercedesem trafiły do szpitala. Natomiast 30-letni kierowca bmw i jego 31-letnia pasażerka na skutek doznanych obrażeń, ponieśli śmierć na miejscu. 


Przez kilka godzin na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowali stróże prawa. Droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana przez 3 godziny. Policjanci wyznaczyli objazdy. Ustalane są teraz dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne