Pożar domu w Lambrecht. Wszystkie ofiary śmiertelne to Polacy - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

sobota, 9 lutego 2019

Pożar domu w Lambrecht. Wszystkie ofiary śmiertelne to PolacyPrawdopodobnie wszystkie pięć ofiar śmiertelnych pożaru w niemieckiej miejscowości Lambrecht to obywatele Polski- informuje RadioZet. Pożar wybuchł w nocy z czwartku na piątek w miejscowości Lambrecht w kraju związkowym Nadrenia-Palatynat na zachodzie Niemiec.


foto: 
Wetterauer Zeitung


Pożar wybuchł ubiegłej nocy, w domu wielorodzinnym w niemieckim Lambrecht. Jak podaje serwis "Deutsche Welle" wszystkie pięć ofiar śmiertelnych to obywatele Polski.

Jak pisze dpa, na razie nic nie wskazuje na "działanie z zewnątrz". Rzecznik straży pożarnej powiedział, powołując się na wstępne ustalenia, że w mieszkaniu, w którym wybuchł pożar, nie było czujników dymu.

Wszystkie osoby, które zginęły, znajdowały się w tym samym mieszkaniu. Policja poinformowała, że mieszkańców pozostałych lokali bezpiecznie ewakuowano.

Jak poinformował dziennik „Bild” szef pracujących na miejscu strażaków – Frank Flockerzi, wszystkie ciała znaleziono w sypialni. – Źródło ognia znajdowało się w kuchni. Żeby się uratować, mieszkańcy musieliby przebiec przez ogień – relacjonował Flockerzi.

źródło: RMF24/FAKT24

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne