Krasnystaw: Kompletnie pijana jechała po męża, miała prawie 3 promile - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 4 lutego 2019

Krasnystaw: Kompletnie pijana jechała po męża, miała prawie 3 promile


Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miała kobieta, którą w sobotę wieczorem w Chorupniku zatrzymali do kontroli policjanci. W tym stanie miała problemy z utrzymaniem właściwego toru jazdy. Mieszkanka gminy Izbica jechała po męża, który wracał z delegacji.


foto: g/wW sobotę po godzinie 19.00 w miejscowości Chorupnik (gmina Gorzków) uwagę policjantów zwrócił samochód marki Audi. Kierowca miał wyraźne problemy z utrzymaniem właściwego toru jazdy. Po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że auto prowadzi siedzi 34-letnia mieszkanka gminy Izbica. Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia funkcjonariuszy. 


Kobieta miała w swoim organizmie 2,9 promila alkoholu. Mundurowym tłumaczyła, iż właśnie jedzie po męża, który wraca z delegacji. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy i sporządzili dokumentację do Sądu, który zadecyduje o jej dalszym losie.


 Do niechlubnych statystyk dołączył wczoraj wieczorem kierowca taksówki, który mając ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie został zatrzymany przez krasnostawską drogówkę na terenie miasta. 41-latek tłumaczył, iż został poproszony o przywiezienie alkoholu. Mężczyzna również stracił prawo jazdy i wkrótce usłyszy zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości.

P.W.

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne