Kłobuck: Piesek przywiązany łańcuchem do metalowego pręta wbitego w lód zamarzniętego zalewu. Zwyrodnialec skazał go na pewną śmierć - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 10 lutego 2019

Kłobuck: Piesek przywiązany łańcuchem do metalowego pręta wbitego w lód zamarzniętego zalewu. Zwyrodnialec skazał go na pewną śmierć


Spacerowiczka uratowała pieska, którego ktoś przywiązał łańcuchem do metalowego pręta wbitego w lód zamarzniętego zalewu Borówka. Psa przywiązano kilka metrów od brzegu. Kobieta zadzwoniła po służby, które pomogły czworonogowi.


foto: Facebook

8. lutego, około godziny 16.00, kobieta poszła na spacer w okolice zalewu Borówka. Po chwili na zamarzniętej tafli zalewu dostrzegła psa. Podeszła bliżej i wtedy okazało się, że piesek jest przywiązany łańcuchem do wbitego w lód metalowego pręta. Sam nie mógł wydostać się na brzeg. 


Kobieta zadzwoniła pod numer 112 i opisała sytuację. Po kilku minutach na miejsce przyjechali strażacy, którzy uwolnili psa.
Nie wiadomo jak długo piesek przebywał na zamarzniętej tafli, ale pewne jest, że osoba, która go tam przywiązała wydała na niego wyrok śmierci. Gdyby nie interwencja spacerowiczki, piesek nie przeżyłby. 

Renata Zalewska-Ociepa
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne