Ford staranował policyjny radiowóz. Dwóch funkcjonariuszy w szpitalu - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

sobota, 9 lutego 2019

Ford staranował policyjny radiowóz. Dwóch funkcjonariuszy w szpitaluZniszczony radiowóz i dwaj policjanci z Komisariatu z Krzyżanowic w szpitalu - to bilans wczorajszego wypadku. Kierowca forda mondeo z niewiadomych przyczyn w porę nie wyhamował i uderzył w tył służbowej kia ceed. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Życiu rannych policjantów nie zagraża niebezpieczeństwo.


foto: policja


Raciborscy śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na DK 78 w Zabełkowie. Wczoraj około 23.40 oficer dyżurny raciborskiej komendy przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem policjantów. Ze wstępnych ustaleń drogówki wynika, że 29-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego, kierując fordem mondeo, uderzył w tył oznakowanego policyjnego radiowozu kia ceed. Mężczyzna jechał DK 78 od Chałupek w stronę Olzy.


 Najechał na tył radiowozu, kiedy policjant zwolnił, aby bezpiecznie skręcić w lewo. Nie wiadomo dlaczego kierowca forda nie zauważył zwalniającego przed nim samochodu. Stróże prawa, którzy w tym czasie znajdowali się w samochodzie, ze wstrząśnieniem mózgu i innymi obrażeniami ciała trafili do szpitala. 

Kierowca forda także został przebadany w szpitalu, ale jeszcze w nocy zwolniono go do domu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Życiu rannych policjantów nie zagraża niebezpieczeństwo.

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne