FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Ukradli kosz ze skarpetkami z lumpexu. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności


Do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom za przestępstwo kradzieży. Ukradli kosz ze skarpetkami ze sklepu z używaną odzieżą. Zostali zatrzymani.

foto: g/w

W Inowrocławiu kilka dni temu (28.12) w rejon jednego ze sklepów z używaną odzieżą podjechał samochód, w którym znajdowało się dwóch mężczyzn. Jeden z nich wszedł do sklepu, a drugi stał przed nim. Ten, który był w środku zabrał kosz z markowymi skarpetami i wybiegł. Obaj zaczęli uciekać. Podczas ucieczki z kosza wypadały im skarpety, które złodzieje zbierali.


Powiadomieni o zdarzeniu policjanci ustalili przebieg zdarzenia i to, że skradzione mienie to 75 par skarpet, których wartość została oszacowana na 750 zł. Zebrali również informacje o rysopisach mężczyzn i poszukiwali ich.
Tego samego dnia niespodziewanie w rejon miejsca kradzieży, gdzie stał zaparkowany pojazd marki Fiat wrócił jeden z mężczyzn. Nie sądził pewnie, że ktoś może go skojarzyć z wcześniejszą kradzieżą. Dzięki sygnałowi na Policję został on zatrzymany. Drugi ze współsprawców wpadł w ręce policji, gdy spacerował ulicą.


Zatrzymani w wieku 20 i 21 lat następnego dnia (29.12) usłyszeli zarzut kradzieży. Grozi im kara do 5 lat więzienia.


autor: Izabella Drobniecka
publikacja: Izabella Drobniecka

« PREV
NEXT »

Popularne