Tragedia na Chełmińskim Przedmieściu - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 3 stycznia 2019

Tragedia na Chełmińskim PrzedmieściuTragiczne wydarzenia rozegrały się  1 stycznia na Chełmińskim Przedmieściu w Toruniu. 70 -letnia kobieta oraz jej mąż zostali ranieni nożem, przez jednego z członków swojej rodziny. Niestety zranienia dla kobiety okazały się śmiertelne. Nietrzeźwy 61- latek został zatrzymany przez interweniujących policjantów.

foto: g/w

1 stycznia około godziny 13:00 w jednym  mieszkań na  Chełmińskim Przedmieściu w Toruniu doszło do tragicznego wydarzenia. 

Do mieszkającego tam małżeństwa przyszedł  jeden z członków ich rodziny. Podczas tej wizyty doszło do rodzinnej kłótni. Udający się już do wyjścia 61- latek ugodził nożem 70- letnią kobietę a następnie jej męża. Pokrzywdzony 71- latek zdążył zaalarmować służby. Zadane  kobiecie ciosy okazały się dla kobiety śmiertelne a jej mąż trafił do szpitala.Interweniujący policjanci z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście zatrzymali 61- latka. Jak się okazało był pod wpływem alkoholu. Miał ponad 1,5  promila alkoholu w organizmie. 

Mężczyzna od razu trafił do policyjnego aresztu. Teraz prowadzący to postępowanie  będą starali się wyjaśnić dokładne okoliczności tego zdarzenia w śledztwie prowadzonym   przez Prokuraturę  Rejonową Toruń Centrum Zachód.

Autor: Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Wioletta Dąbrowska
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne