Syn Zenka Martyniuka znów zatrzymany przez policję za narkotyki i awanturę domową? - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 2 stycznia 2019

Syn Zenka Martyniuka znów zatrzymany przez policję za narkotyki i awanturę domową?


Daniel M.  syn Zenka Martyniuka z zespołu Akcent, został zatrzymany przez policję. Znaleziono przy nim narkotyki. Miał także znęcać się nad swoją żoną, którą poślubił zaledwie trzy miesiące temu.

foto: instagram

30 grudnia musiała interweniować w jednym z domów na nowym, luksusowym osiedlu. Pijany mężczyzna w godzinach wieczornych nie chciał wpuścić do domu swojej ciężarnej żony. Między małżonkami doszło do awantury. Zaniepokojeni sąsiedzi postanowili wezwać policję. 
Mężczyzna miał być na tyle agresywny, że został wyprowadzony z domu w kajdankach.


"Zatrzymaliśmy mieszkańca Wasilkowa. Była to interwencja związana z awanturą domową. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki" – powiedział "Faktowi" nadkomisarz Tomasz Krupa z podlaskiej policji. Daniel M. usłyszał już zarzut posiadania narkotyków.

Jak informuje portal super express, zatrzymany mężczyzna to Daniel M., syn króla disco polo. To nie pierwszy raz, kiedy młody mężczyzna wdał się w konflikt z prawem. W ubiegłym roku awanturował się w domu swojej dziewczyny, wtedy również miał mieć przy sobie narkotyki. W czerwcu natomiast „Kurier Poranny” informował, że Daniel M. znieważył policjantów. Sprawa trafiła do Sądu Rejonowego w Białymstoku, syn piosenkarza dostał jednak drugą szansę, a jego sprawa została warunkowo umorzona. Wyznaczono mu dwuletni okres próbny, a także nakazano zapłatę 3 tys. zł na cele charytatywne.


źródło: fakt24/ party/ se.pl/ rmfmaxxx/ planeta.fm

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne