Strzelał do człowieka w centrum Tarnowa - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 3 stycznia 2019

Strzelał do człowieka w centrum Tarnowa


Sceny niczym z dzikiego zachodu rozegrały się w noc poprzedzającą Sylwestra, w samym centrum miasta. Z broni pneumatycznej raniony został mężczyzna. 21-letni sprawca - mieszkaniec powiatu został zatrzymany przez policjantów z komisariatu Tarnów-Centrum.

foto: policja
Mężczyzna gościł w jednym z lokali rozrywkowych, który opuścił w towarzystwie nieznanego mężczyzny. Między nimi wywiązała się kłótnia, w wyniku której rozjuszony 21-latek wyciągnął broń i oddał kilka strzałów. Jeden z nich okazał się celny i trafił 32-latka w skroń. Na całe szczęście rana okazała się powierzchowna. Tymczasem sprawca uciekł. 

Zawiadomieni o zajściu policjanci rozpoczęli poszukiwania napastnika. Dzięki ich szybkiej interwencji oraz pomocy kamer monitoringu miejskiego, sprawca został zatrzymany. Policjanci odnaleźli również broń z której strzelał, porzuconą przez sprawcę na jednej z ulic miasta. Był to pistolet pneumatyczny na metalowe śruty.

W ostatni dzień starego roku 21-latek został doprowadzony do tarnowskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty, m.in. dotyczący narażenia człowieka na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne